web analytics

Ekarta Pko

Ekarta PkoKarty | Klienci indywidualni | PKO Bank Polski
Przedpłacona klasyczna Karta PKO Junior MasterCard z wizerunkami popularnych postaci z bajek Cartoon Network to wygodny i bezpieczny instrument płatniczy dostosowany do potrzeb i możliwości najmłodszych. Więcej. Karta PKO Junior.

Płać kartą za zakupy w internecie | Karty kredytowe …
Czy wiesz, że zarówno karty debetowe do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (płaskie oraz wypukłe), jak i kredytowe* PKO Banku Polskiego umożliwiają płacenie za zakupy w sieci?

Karta kredytowa STUDENT | Karty kredytowe – PKO Bank Polski
Karta kredytowa PKO Student to idealne rozwiązanie dla studentów, którzy cenią sobie niezależność finansową i chcą mieć dostęp do dodatkowych środków na nieprzewidziane wydatki.

Klienci indywidualni | PKO Bank Polski
Klienci indywidualni – PKO Bank Polski. PKO Bank Polski to największy bank w Polsce. Siła PKO Banku Polskiego oparta jest na silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym.

Karta PKO VISA Classic | Karty wycofane z oferty | Karty …
Z Kartą PKO VISA Classic masz możliwość: dokonywać operacje płatnicze zarówno w kraju jak i zagranicą w punktach handlowo-usługowych oznaczonych znakiem akceptacji VISA; dokonywać operacji internetowych;

Karta PKO Ekspres do konta | Karty do konta | Karty …
Karta PKO Ekspres do konta … Łatwy dostęp do środków zgromadzonych na koncie; 0 zł za wydanie karty

Dla dzieci | Klienci indywidualni | PKO Bank Polski
Dla dzieci – PKO Bank Polski. … Karty Kredyty i pożyczki Oszczędności Kredyty hipoteczne Inwestycje Bankowość Osobista Dla dzieci Ubezpieczenia Operacje zagraniczne …

eKarta – karta do zakupów internetowych | mBank.pl
eKarta: eKonto standard, eKonto plus, eKonto m: mKonto Aquarius: mKonto Aquarius Intensive: Opłata za wydanie lub odnowienie karty głównej / dodatkowej

Karty | Inteligo
Karta do konta indywidualnego i wspólnego Inteligo umożliwia realizowanie bezpiecznych płatności, również w Internecie, zarządzanie limitami na transakcje, wypłaty z ponad 4000 bezpłatnych bankomatów sieci PKO Banku Polskiego i BZ WBK oraz korzystanie ze wszystkich wpłatomatów PKO …

Strona główna – Bank Pekao SA
Karta Kredytowa Atutem karty kredytowej MOTO Biznes jest zwrot 0,3% (maksymalnie 50 zł) wydanej kwoty za wszystkie transakcje realizowane na stacjach paliw. więcej . FINANSOWANIE Kredyty obrotowe Kredyty inwestycyjne …

Przejrzyste zasady? Przejrzysta karta kredytowa …
Nowy produkt zastąpi dwie karty błękitne (PKO Visa Electron, PKO Mastercard Electronic), które zostaną wycofane z oferty, natomiast klienci je posiadający będą z nich korzystali na dotychczasowych warunkach.

Prestiżowa Karta Diners Club dostępna dla klientów …
2010.07.13 Prestiżowa Karta Diners Club dostępna dla klientów instytucjonalnych. Jako pierwszy w Polsce PKO Bank Polski umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z prestiżowej karty płatniczej Diners Club.

Serwis Internetowy iPKO
Nowy serwis iPKO to nowoczesna szata graficzna, zmieniona nawigacja, szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji i informacji o produktach

Karta PKO Visa Infinite | Produktowe | Komunikaty prasowe …
2005.09.22 Karta PKO Visa Infinite. PKO Bank Polski jako pierwszy w Polsce wydaje kartę Visa Infinite – najbardziej elitarną kartę systemu Visa.

Karta biegowa w PKO Banku Polskim – bankomania.pkobp.pl
2015.06.16 Karta biegowa w PKO Banku Polskim PKO Bank Polski, sponsor największych imprez biegowych w Polsce, wprowadził nowy wizerunek kart kredytowych.

Karty PKO Junior – nie tylko na wakacje | Karty płatnicze …
Karty PKO Junior są doskonałym rozwiązaniem do płatności w sklepach, wypłat z bankomatu, ale przede wszystkim są idealne dla osób, które nie mają zaufania do zakupów przez internet.

2 w 1, czyli Warszawska Karta Płatnicza – Bankomania
2015.03.25 2 w 1, czyli Warszawska Karta Płatnicza PKO Bank Polski, we współpracy z miastem i Zarządem Transportu Miejskiego, od 25 marca wprowadza do swojej oferty Warszawską Kartę Płatniczą.

Karty bankowe, ale jakie? | Karty płatnicze | Finanse na …
Karta PKO Banku Polskiego ma unikalną na rynku funkcję multiwalutowości, pozwalającą na realizację transakcji z kilku rachunków prowadzonych w różnych walutach, tj. EUR, GBP lub USD, przy użyciu jednej karty, bez dodatkowych przewalutowań.

iPKO – nowa bankowość elektroniczna PKO Banku Polskiego
Nowy serwis iPKO to nowoczesna szata graficzna, zmieniona nawigacja, szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji i informacji o produktach

Promocja: 0 zł za kartę przedpłaconą z bohaterem kreskówki!
Od 1 do 30 czerwca rodzic, który założy PKO Konto Dziecka, będzie mógł odebrać kartę przedpłaconą PKO Junior z wizerunkiem postaci z kreskówek Cartoon Network za 0 zł.

Serwis internetowy SKO
Witaj, w serwisie SKO! To miejsce dla rozpoczynających swoją przygodę z oszczędzaniem. Serwis prowadzony jest przez PKO Bank Polski.

Jak zyskać z kartą kredytową? – bankomania.pkobp.pl
Dodatkowo karta PKO VITAY daje możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym PKN Orlen. Wszystkie operacje bezgotówkowe dokonywane kartą w Polsce są premiowane punktami, które zasilają tę wydaną przez PKN Orlen uczestnikom programu lojalnościowego VITAY.

Bank PKO BP rozpoczął oferowania karty wirtualnej VISA
PKO Bank Polski SA jako pierwszy w Polsce oferuje swoim klientom wirtualną kartę płatniczą wydawaną w ramach organizacji Visa International. Karta wirtualna PKO została stworzona w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa dokonywania transakcji płatniczych poprzez Internet. W ramach

Pekao S.a.
i wybierz się na zakupy z kartą Banku Pekao SA! Karta PEKAO S.A. Chcesz korzystać z Programu Rabatowego, a nie jesteś jeszcze naszym Klientem?

Karta szkolna z PKO Bankiem Polskim | Produktowe …
Karta szkolna z PKO Bankiem Polskim. PKO Bank Polski we współpracy z pięcioma szkołami gimnazjalnymi i ponadgimnazjalnymi rozpoczyna pilotaż projektu karty szkolnej, która łączy w sobie funkcję karty dostępu do szkoły z funkcją płatniczą.

Aplikacja mobilna IKO | PKO Bank Polski
Użyj aplikacji IKO, gdy nie masz karty BLIK – Wpłata gotówki we wpłatomacie bez karty. Aplikacja IKO umożliwia wpłatę gotówki bez użycia karty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego – wystarczy wybrać opcję "Wpłata IKO" i podać kod BLIK. Więcej.

Karta biegowa w PKO Banku Polskim | Promocja i CSR …
2015.06.16 Karta biegowa w PKO Banku Polskim. PKO Bank Polski, sponsor największych imprez biegowych w Polsce, wprowadził nowy wizerunek kart kredytowych.

Karta płatnicza – o czym warto wiedzieć? – Bankomania
2015.08.04 Klient pyta, Contact Center odpowiada. Cz. 3: karta – o czym warto wiedzieć? Każdy właściciel rachunku osobistego w PKO Banku Polskim, lub osoba przez niego wskazana, może być posiadaczem karty debetowej.

Inteligo
PKO Bank Polski Konto Inteligo prowadzone jest przez PKO Bank Polski – Wszelkie prawa zastrzeżone. Inteligo Financial Services S.A.

Karta debetowa Inteligo MasterCard PayPass | Karty do …
Karta do konta prywatnego Inteligo umożliwia realizowanie płatności, również przez Internet i telefon, wypłaty gotówki bez prowizji z

Leave a Reply